Sancaktepe’de kaybolan 3 kardeşten haber alınamıyor

İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde, sokakta oynayan 3 kardeşten dün akşamdan beri haber alınamıyor.

DHA’nın haberine göre, Sancaktepe Hilal Mahallesi’ndeki Karşıyaka Caddesi’nde oyun oynayan 7 yaşındaki Berat, 9 yaşındaki Baran ve 11 yaşındaki Batuhan Sağın kardeşlerden saat 17.00’den sonra haber alınamadı. Ailesi polise giderek kayıp müracaatında bulundu.

Mahalle sakinleri ve aile yakınları çevrede 3 çocuğu bulmak için seferber oldu. Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri kayıp çocukları bulmak için çalışma başlattı.

Haber alınamayan 3 kardeşin kaybolmadan önce caddede koştuğu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde çocukların evlerinin önünden eğilerek, hızla koştuğu görüldü.

‘HERKES ARIYOR, HENÜZ HİÇBİR İZ YOK’

Kaybolan çocukların babası Ayvaz Sağın, “3 tane çocuğum var. Çocuklarım dün saat 17.30 sıralarında buradan aşağı doğru ilerlemişler. O arada geriye dönmüyorlar. Yani gelmiyorlar. O yüzden arıyoruz. İnşallah bulunur. Görüntüde aşağılara gidiyorlar 3’ü beraber. O saatten sonra göremiyoruz. Hiçbir iz de yok. Arıyoruz ama gören duyan hiç kimse yok” dedi.

“Şüphelendiğim hiçbir şey yok” diyen Sağın, “Herkes sabahtan beri arıyor. Daha önce hiç böyle bir kaybolma olayı olmadı. Zaten öğrenciler, bugün okula gitmedikleri için müdürleri de aradı. Müdürlerine de ilettik. Muhtarların hepsine bilgi verdik ama bir sonuç yok. 24 saati geçti şu an. 27-28 saate geldi. Ama bir sonuç alamadık. İnşallah buluruz, tek umudumuz bu zaten” şeklinde konuştu. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx