Samsung, Çin’e özel katlanabilir telefonları üzerinde çalışıyor

Samsung, son birkaç yılın geleneksel Ekim ayı ritmine bağlı kalıyor gibi görünüyor; katlanabilir akıllı telefon serisi W24, Çin’deki 3C sertifikasyonunu aldı. Samsung’un bu hattın lansmanını yine Çin’de gerçekleştireceği bekleniyor.

3C yetkilisi, SM-W9024 ve SM-W7024 model numaralarına sahip iki yeni Samsung akıllı telefon için onay verdi. Bu cihazların her biri, 11V/2.25A çıkışa sahip bir EP-TA800 şarj cihazıyla gelecek. İkili için sunulan bu bilgiler, cihazların 25W hızlı şarj desteğine sahip olacağına işaret ediyor. Muhtemelen, Ekim ayında bu iki modelin piyasaya sürüleceğini göreceğiz; isimlerinin Samsung W24 ve Samsung W24 Flip olacağı tahmin ediliyor.

Samsung, Çin’e özel katlanabilir telefonları üzerinde çalışıyor

Bu yeni telefonlar, Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5‘in daha üst düzey versiyonları olacak. Samsung genellikle bu telefonların lansmanı için Çin Telecom ile işbirliği yapar. Daha önceki W serisi modelleri Galaxy W23 gibi, W24 ve W24 Flip’in de kâr amacı gütmeyen bir fon için satışa sunulacağı bekleniyor. Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 ile ilgili fiyatlandırma ve detaylı özellikler henüz açıklanmadı; çünkü telefonlar resmi olarak piyasaya sürülmedi.

Diğer yandan, Samsung, merakla beklenen Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 akıllı telefonlarının lansman etkinliklerini düzenleme planlarını yakın bir tarihte duyurdu. Kore’deki lansman etkinliği temmuz ayının son haftasında yapılacak. Ancak, ABD ve Kanada pazarlarındaki lansman etkinlikleri 11 Ağustos’a planlandı. Bu tarihlerin gelecekteki lansmanlar için göz önünde bulundurulması gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir