Fatih Terim’den temel atma töreninde kendisini kayda alan adama bomba tepki

Galatasaray, Florya’dan taşınacağı Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri’nin temel atma törenini gerçekleştirdi. Tören öncesinde Fatih Terim ile bir adamın kameralara yansıyan görüntüsü dikkat çekti.

UZUN UZUN ADAMIN SURATINA BAKTI

Tören alanına gelen Fatih Terim’e gençler büyük ilgi gösterdi. Deneyimli hoca, bir gençle konuşurken kendisini kayda almak için yanına gelen bir adama ise tepki gösterdi. Terim, önce tepkisiz şekilde uzun uzun baktığı adama daha sonra “Müsaade eder misiniz?” dedi.

“GALATASARAY, TARİH BOYUNCA GENÇ FİKİRLERİN HEDEFLERE DÖNÜŞTÜĞÜ YER OLMUŞTUR”

Temel atma töreninde konuşan Dursun Özbek, “Cumhuriyetin tarihindeki dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs’ın 104. yılı… Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ayak basması sadece kurtuluşumuzun adımı değil, ulusumuzu ileri götürecek genç fikirlerin doğuşudur. O yüzden Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından gençlere armağan edilmiştir. Galatasaray, tarihi boyunca genç fikirlerin hedeflere dönüştüğü yer olmuştur. Kimsenin hayalini bile kuramadığı hedefler, bu genç fikirlerden doğmuştur. Kurucumuz Ali Sami Yen’in belirlediği Türk olmayan takımları yenmek hedefi tam da böyle bir hedeftir. Bugün 19 Mayıs’ı birlikte kutlarken başka bir heyecanı da yaşıyoruz. Kurucularımızın koyduğu hedeflerin yeni bir adımında tesislerimizi açacağız.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir