Bu İki Altcoin Günü Yakalamaya Hazır!

Kripto analisti Akash Girimath’a göre bu altcoin, ilk yükseliş işaretini verdi. Analist, SAND boğaları için %13’lük bir toparlanma rallisinin olası olduğunu söylüyor. Ayrıca analist, PEPE’nin bir yükseliş ayrışması geliştirdiğini kaydediyor.

Bu altcoin fiyatı günü yakalamaya hazır

Sandbox fiyatı, devam eden menzile bağlı hareketin üstesinden gelemedikten sonra ölümcül bir düşüş yaşadı. Ancak, daha yüksek bir tepe üreten son yükselişin ardından yatırımcıların duyarlılığında doğal bir değişim var gibi görünüyor. Piyasa katılımcıları, bir toparlanma sıçraması başlatmadan önce bir satın alma fırsatı olarak hizmet edecek küçük bir geri çekilme bekleyebilir.

Altcoin fiyatı 8 Şubat ve 10 Mart 2023 tarihleri arasında %46 düştü. Ardından bunu sıkı bir konsolidasyon izledi. Aralık, 0,504 ila 0,667 dolar arasında uzanıyor. Ayrıca, SAND boğaları geçmişte iki kez bunun üstesinden gelmeye çalıştı. Ancak her seferinde başarısız oldu. Nisan ortasındaki son girişimin ardından altcoin fiyatında %33’lük bir düşüş oldu. Bu düşüş 0,504 dolarlık düşük aralığı süpürdükten sonra yerel bir dip oluşturdu. Söz konusu aralığın üzerinde toparlanmaya ek olarak, SAND fiyatı 0,542 dolar ile daha yüksek bir tepe oluşturdu.

Piyasa yapısında daha yüksek bir tepe oluşturan değişim, yatırımcı duyarlılığındaki değişimin bir işaretidir. Satın alma baskısı devam ederse, SAND’ın 0,515 dolara geri çekilmesi ve aralığın orta noktasını 0,586 dolar olarak etiketlemek için% 13’lük bir artışı tetiklemesi ihtimali yüksek.

SAND 1 günlük grafik

Sandbox fiyatı için yükseliş görünümü makul. Bununla birlikite, temel gereklilik boğa momentumunun devam etmesi. Bitcoin fiyatı ani bir gerileme yaşarsa, altcoin’leri de beraberinde aşağı çekecektir. SAND 0,504 doların altında bir dip yaparsa, yükseliş tezi geçersiz hale gelir. Ayrıca bu gelişme, potansiyel olarak 0,451 dolara kadar bir düzeltmeyi tetikleyecektir. Korkunç durumlarda, altcoin fiyatının 0,381 dolar destek tabanını tekrar ziyaret etmesi mümkün.

PEPE’nin yakında bir karar alması gerekiyor

Altcoin fiyatı iki saatlik grafikte yükseliş eğilimi gösterdi. Böylece, altcoin için hızlı bir ralli öngörüsünü destekledi. Alıcıların ellerini nasıl oynadıklarına bağlı olarak, önümüzdeki birkaç gün içinde güzel bir fırsat var. PEPE fiyatı 17 Mayıs’tan bu yana üç düşük dip yaptı. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve Awesome Osilatör (AO) daha yüksek dipler üretti. Bu uyumsuzluk yükseliş sapması olarak kabul edilir.

Genellikle bu oluşum, dayanak varlığı daha yükseğe taşıyacak şekilde çözülür. Bu durumda, teknik oluşumun PEPE fiyatı için %24’lük bir ralliyi katalize etmesi mümkün. Ancak, bu rallinin başarılı olması için, meme coin’inin 0,00000164 dolar engelini aşması gerekiyor. Yukarıda belirtilen direnç seviyesinin başarıyla aşılması ve bir destek tabanına çevrilmesi, PEPE fiyatının 0,00000195 doları yeniden test edeceği anlamına gelebilir.

PEPE 2 saatlik grafik

Altcoin fiyat hareketinde görülen iyimserlik ne olursa olsun, yatırımcıların öncelikle düşüş eğiliminde olan piyasa görünümüne karşı dikkatli olmaları gerekiyor. Bitcoin fiyatı satışları tetiklerse, PEPE de dahil olmak üzere altcoinlerin de bunu takip etmesi olası. Böyle bir durumda, altcoin fiyatı 0,00000147 doların altında bir dip yaparsa, boğa tezi geçersiz olur. Böyle bir gelişme, meme coin’inin %11 oranında düşmesine ve 0,00000131 dolar destek tabanını etiketlemesine neden olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir