Boykot edilen oyuncuya destek yağdı, oğlu yalvardı: Annemin göğüsleri ortada videolarını kullanmayın!

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
1995 yapımı ‘Dead Man Walking’ (Ölüm Yolunda) filmi ile En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını kazanan ABD’li oyuncu Susan Sarandon, İsrail’e karşı Filistin’i desteklediği için Hollywood’da boykot edilmeye başlandı.

77 yaşındaki aktrisin geçen hafta New York’ta Filistin’e destek yürüyüşünde yaptığı konuşma sonrası, Hollywood’un ünlü menajerlik ajansı ‘United Talent Agency’ (UTA), Saradon ile yollarını ayırdı.

“ANLAMAK İÇİN FİLİSTİNLİ OLMANIZA GEREK YOK”

Sarandon, söz konusu konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

Şu anda bu ülkede Yahudi olmaktan korkan ve sıklıkla şiddete maruz kalan, Müslüman olmanın nasıl bir his olduğunu tatmakta olan pek çok insan var. Filistin halkının yanında yer almak için Filistinli olmanıza gerek yok. 5 bine yakın çocuğun katledilmesinin kabul edilemez ve savaş suçu olduğunu anlamak için Filistinli olmanıza gerek yok.

SOSYAL MEDYADA DESTEK YAĞDI

Ünlü ismin boykot edilmesine neden olan bu sözlerinin ardından, birçok kişi de yıldız oyuncuya destek vermeye başladı. Sosyal medya kullanıcıları, Susan Sarandon’ın fotoğraf ve videolarını paylaşarak yapılan boykota tepki gösterdi.

Tüm bunlar olup biterken, Sarandon’ın Tim Robbins ile ilişkisinden dünyaya gelen 31 yaşındaki oğlu Miles Robbins, X (Twitter) hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

“LÜTFEN BU VİDEOYU KULLANMAYI BIRAKIN”

İnsanların annesini desteklemesinden memnun olduğunu belirterek sözlerine başlayan Robbins, bu destek paylaşımlarında Saradon’ın göğüslerinin ‘ortada olduğu’ bir videonun kullanılmasının bırakılmasını istedi:

Twitter’da annemi savunan insanları görmekten gerçekten minnettarım ama LÜTFEN göğüsleri ortada, saçını yaptırırken çekilen videoyu kullanmayı bırakabilir misiniz?

Miles Robbins’in bahsettiği videoda, Susan Sarandon üzerinde sadece bir bornoz ve sutyen, varken saçlarını yaptırırken görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx