Yüzüğünü Hangi Parmağa Takıyorsun? Seçtiğin Parmak Diğerlerine Ne Söylüyor?

Parmağımıza bir yüzük takarak, şüphelenmeden, bireyselliğimizi, dünyaya ve hayata karşı tavrımızı vurgulamaya çalışıyoruz. El falı, parmaklardaki yüzüklerin manası da dahil olmak üzere elin ayrılmaz bir kesimi olarak avuç içi ve parmaklarla ilgili her şeyi inceleyen bir tıp el bilimidir . Yüzüğü takacağınız parmağı seçin:YÜZÜĞÜNÜZÜ İŞARET PARMAĞINA TAKANLARDANSANIZ JÜPİTER’İN PARMAĞINI SEÇİYORSUNUZ

İşaret parmağınıza sık sık yüzük takarsanız, bu güçlü iradeli karakterinizi, gururunuzu, yönetme isteğinizi gösterir. Bu sağ el ise, o vakit makul bir insansınız, sol el – öfke nöbetlerine ve megalomaniye eğilimlisiniz. Bu gerçeğin teyidinde, tanınmış buyurgan hükümdarları hatırlamak kafidir.

Her iki elin işaret parmaklarına yüzük takarsanız, bu, gayenizin peşinden koşarken hiçbir şeyden vazgeçmeyeceğiniz manasına gelir. Bu parmaklara yüzük takmak yararlıdır. Bu, kişinin özgüvenini arttırır ve bilhassa mücevher altından yahut kalaydan yapılmışsa, hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olur.YÜZÜĞÜNÜ HERZAMAN ORTA PARMAĞA TAKIYORSAN SATÜRN PARMAĞI SANA YOL GÖSTERİYOR

Orta parmağınıza takı takarsanız, dünyaya kendinizi ne kadar sevdiğinizi göstermek istersiniz. Buradaki kilit rol, yüzüğün boyutuyla oynanır: ne kadar büyükse, sahibi diğerlerine ne kadar karşı konulmaz olduğunu göstermeye çalışır.

Böyle bir beşerle tanıştıktan sonra, onun sahiden büyük bir manevi güce sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Bir kişi Satürn’ün halkalarını iki eline de takıyorsa, bu, kişinin günlük hayattan bir dereceye kadar kopuk olduğu manasına gelir.

Ayrıca orta parmaktaki yüzük, bilhassa yüzük kurşundan yapılmışsa, bir kişinin sağduyusunun artmasına müsaade verir, zira kurşun Satürn’ün bir sembolüdür. Yüzüğün boyutu da değerli bir rol oynar. Yüzüğün küçük boyutu benlik hürmetinden bahseder ve büyük olanı kibir ve gururun bir işaretidir.YÜZÜK PARMAĞINA YÜZÜK TAKANLAR APOLLO’NUN PARMAĞINI TERCİH EDİYOR

Yüzük parmağındaki yüzükler elbet en sık rastlanan olaydır. Bunun yerine, bu parmağa uygar durumu gösteren bir alyans takıldığından bahsetmek gereksiz olacaktır. Kişi böylelikle yasal olarak evli olduğu gerçeğini vurgular. Bu gelenek eski Mısırlılara kadar uzanır: bu parmaktan sevginin akışının direkt kalbe giden başladığına inanıyorlardı.
Ama elbette beşerler alyans dışında öteki yüzükleri de parmaklarına takarlar.

Yüzük yüzük parmağına takılırsa, sahibinin lüks tutkusu, zevk arayışı, zevk manasına gelir. Yüzük iki eline de takıldığında, bu kişinin zevkin doruğunda olduğunun yahut kendisi için tatmin edici bir durumda olduğunun bir simgesidir . Yüzük küçük ise kişinin istikrarlı, sakin ve kendine güvenen biri olduğunu söyler.
Yüzük büyük olduğunda, kişi dikkati kendine çekmeye, fark edilmek için gayretler. Daha sık olarak, bu, bilhassa yüzüğün sahibi bir erkekse, kararsız bir dilek, basitçe uyarılabilir bir kişilikten kaynaklanır.

Ayrıca bayan elini farklı başka belirtmekte yarar var. Bir bayan alyansının üzerine öbür bir yüzük taktığında, birçok durumda altın, bedelli taşlarla. Bilinçaltında, diğerlerine evliliğin değeri hakkında bir işaret verirler ve ruh ikizlerini her ne değerine olursa olsun korurlar.

Bir kişi sol elinde bir alyans takıyorsa ve şuurlu olarak, bu işaret diğerlerine şunuı söyler: “Özgürüm.”KÜÇÜK PARMAĞINA YÜZÜK TAKMAYI TERCİH EDENLER CİVA PARMAĞINDAN YANA TUTUM ALIYOR

Küçük parmak, kurnazlığın kişileştirilmesi, tabiatın değişkenliği, zihnin karmaşıklığı, narsisizm, dedikodu ve entrikaya yatkınlıktır. Yüzüğü bu parmağa takan kişi bağımsızlık için gayret gösterir. Bu cins beşerler ekseriyetle oyunculardır, hiçbir formda zafere ulaşmaktan çekinmezler. Her vakit flört etmeye ve kumar oynamaya hazırdır.

Küçük parmağında yüzük olan biriyle karşılaşırsanız, bu sizi uyarmalıdır. Diğerlerini kandırmaya, palavra söylemeye, oyun oynamaya meyillidir. Alışılmış ki, bu çeşit insanları üç biçimde atlamanıza gerek yok, lakin onlarla uğraşırken uyanıklığı kaybetmemek daha güzeldir.VE YÜZÜĞÜNÜ BAŞPARMAĞINA TAKANLAR DA VENÜS PARMAĞINI

Bu halkalar özel ilgiyi hak ediyor. Sahibi sözün tam manasıyla bağırıyor: “Lütfen dikkat edin, geliyorum!” Her fırsatta hayatta kendini göstermeye çalışır ve sistemlerin ehemmiyeti yoktur. Bu parmaktaki yüzük bize duygusal bir insanı gösterir, lakin büyük bir içsel güce sahiptir.

Bunlar prensipli insanlardır, çok inatçıdırlar ve sonuna kadar direnirler. Bu kişiyi ikna etmeye çalışmayın, bu bir vakit kaybıdır. Mücevherlerini orta parmağa takan sahipler, kişiselliklerini, içgüdülerin isteğini vurgulamaya çalışırlar, birçok vakit yüzüğün sahibi sorununu sezgisel olarak anlar, isteklerini yüzüğün yardımıyla frenlemeye çalışır.


Ütüdeki Yanık İzlerinden Nasıl Kurtulursunuz? Bunu Uygulayın Yeni Alınmış Üzere Ütülere Kavuşun…


Saç Dökülmesini Anında Durduruyor! Bunları Yitin Saç dökülmesi Bahtınız Olmasın…


Hangisi Senin Elin? Şaşırtan ancak Gerçek! Kendiniz hakkında daha fazlasını keşfedin…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.