Neslihan Atagül-Kadir Doğulu 8 Yıl Sonra Aşk Tazeleyecek! Gecenin Ucunda Dizisinde Karı-Koca Bakın Hangi Rolü Kaptı?

Neslihan Atagül- Kadir Doğulu çifti yıllar sonra tıpkı projede yer aldı. Yakında Star TV’de ekranlarda olacak olan Gecenin Ucunda dizi çalışmalara başladı. Dizi setinden birinci manzaralar üretim tarafından paylaşılırken, dizinin konusu da merak uyandırdı. İşte diziden ayrıntılar.

GECENİN UCUNDA DİZİSİNDEN MÜJDELİ PAYLAŞIM: SETE ÇIKTI

Star TV’de izleyici ile buluşacak olan Gecenin Ucunda dizisi büyük merakla beklenirken, dizinin başrol oyuncularından olan Neslihan Atagül toplumsal medya hesabından müjdeli paylaşımı yaptı. Uzun müddettir beklenen dizi için birinci set çekimleri başladı. Son periyotlarda dizi furyasında finallerin arkası ardı kesilmezken Gecenin Ucunda dizisi tezli bir biçimde dala süratli bir formda girmeyi planlıyor. Sağlam takımı ve senaryosu ile şimdiden meraklandıran dizinin uzun soluklu olması bekleniyor.

PERİDE CELAL’İN ROMANINDAN UYARLANAN DİZİDE TAKIM SAĞLAM

Yazar Peride Celal’in romanından uyarlanacak olan dizinin takımında Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çiftinin yanı sıra Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Bertan Asllani, Özge Özder, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal ve Oya Ünal üzere ünlü oyuncular yer alıyor.

YENİ DÖNEMDE STAR TV’DE EKRANLARDA OLACAK

Yönetmen koltuğunda Barış Erçetin oturduğu dizinin senaryosunu Başar Başaran ile Emre Özdür yazdı. Romanından uyarlanan dizinin konusu ise epey dikkat cazibeli. Aşk öyküsünün işlendiği dizi bir çabayı de ekranlara taşıyacak. Yeni yayın döneminde Star TV’de meraklıları ile buluşacak olan dizi iş hayatında memnun olmayan toplumsal hayatında etrafındakilere yol gösteren Macide’nin hayatında yaşadığı dönümleri husus alacak. Aşkla sınanacak olan Macide izleyiciyi ağlatacağa benziyor.

NESLİHAN ATAGÜL-KADİR DOĞLU 8 YIL SONRA BİREBİR PROJEDE

TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim İmal da ortak üretimci olarak yer alacak. Çekimleri başlanan dizinin takımı büyük umutlar vadederken, romanlardan esinlenen dizilerin de sıklığı da dikkatler kaçmadı. Neslihan Atagül- Kadir Doğulu çiftinin yıllar sonra birebir projede yer alması da sevenlerini heyecanlandırdı.

En son Peyami Safa’nın Fatih Harbiye romanından esinlenen dizi de başrol oynayan ikili setteki arkadaşlıklarını aşka dönüştürmüştü. Birlikteliklerini nikah masasına taşıyan çift tekrardan romandan kurgulanan bir dizi de yer alacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.