Buralar kaygan aman dikkat!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nin ikinci turunda Kılıçdaroğlu’nu destekleyen Özdağ’ın 45 dakikalık ziyaretinde ilginç diyaloglar yaşandı. Görüşmede, CHP Genel Sekreteri Neslihan Hancıoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak da bulundu. Ziyaretin ardından Kılıçdaroğlu ve Özdağ, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Seçim sürecinde Kılıçdaroğlu’nun, Zafer Partisi’ni iki kez ziyaret ettiğini ve önemli görüşmeler yaptıklarını hatırlatan Özdağ, şöyle konuştu: “Seçimlerden sonra bir değerlendirme imkanımız olmadı. Kendisinden geçen hafta randevu rica ettim ve hem bu değerlendirmeyi yapmak hem de iadeyi ziyarette bulunmak istedim. Güzel ziyaret oldu, teşekkür ederim nazik daveti için. İçeriye girerken Sayın CHP Sözcüsü, ‘Aman dikkat edin yerler kaygan burada’ dedi. Biz de gülümsedik ve sağlam bastığımızı söyledik, yukarıya çıktık.”

YEREL SEÇİM GÖRÜŞMESİ

Kılıçdaroğlu da görüşmenin güzel geçtiğini belirterek, “Tabii iki siyasetçi yan yana gelirse ne konuşur? Doğal olarak Türkiye’nin sorunlarını, Orta Doğu’yu, dünyadaki gelişmeleri hep beraber değerlendirdik. Seçimleri, seçim sonuçlarını, yerel yönetimleri, yerel yönetim seçimlerini birlikte değerlendirdik” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir